KOLĘDUJMY WRAZ - STEMPLEW 2015

Gminny Ośrodek Kultury w Świnicach Warckich przy współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną w Stemplewie w niedzielę 18 stycznia 2014 roku zorganizował Koncert Kolęd w Sali OSP. Prawie wszyscy o tym wiedzą, że polskie kolędy są najpiękniejsze pod względem treści i melodii i stanowią cenny skarb w naszym dziedzictwie kulturowym. Podczas prezentacji kolęd i pastorałek wystąpił Twórczy Klub Młodzieżowy z SOSW Stemplew, Orkiestra Dęta OSP Stemplew oraz Laureaci IV Przeglądu Kolęd i Pastorałek „Hej w Dzień Narodzenia” w Łęczycy, czyli  Zespół Wokalny „Cantabile”, Schola „Effatha” z Chwalborzyc, Zespół „Świniczanki” z Kapelą ludową. Na zakończenie spotkania organizatorzy zaprosili wszystkich zgromadzonych na słodki poczęstunek.