WARSZTATY TRADYCJI WIELKANOCNYCH

Niedziela Palmowa zbliża się wielkimi krokami dlatego Gminny Ośrodek Kultury Świnice Warckie w dniu 17 marca 2016 roku wspólnie z Ośrodkiem Regionalnym ŁDK zorganizował Warsztaty Tradycji Wielkanocnych pn. „Palmy wielkanocne”.

Warsztaty poprowadziły twórczynie ludowe Janina Zuchora, Jolanta Kołodziejska, Alicja Matczak. Zarówno młodsi jak i starsi uczestnicy tegorocznych warsztatów wykazali się ogromnymi zdolnościami manualnymi oraz myśleniem twórczym. Tego typu zajęcia prowadzimy już od wielu lat gdyż, cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, a skierowane są do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Zajęcia odbyły się w miłej, świątecznej atmosferze. Każdy mógł liczyć na pomoc zarówno instruktora jak i starszego kolegi lub koleżanki. Było gwarowo, wesoło no i oczywiście kolorowo. Podczas warsztatów powstało wiele ciekawych i niepowtarzalnych kompozycji i myślę, że udało nam się wprawić wszystkich we wspaniały świąteczny nastrój. Własnoręcznie wykonane prace podczas warsztatów uczestnicy zabrali ze sobą do domów. Dziękujemy za trzy godziny dobrej zabawy i życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH.

S.B.