ROZPOCZĘCIE SEZONU SPORTOWEGO 2016 NA KOMPLEKSIE SPORTOWYM "ORLIK 2012" W ŚWINICACH WARCKICH

Tradycją już się stało, iż wraz ze wznowieniem funkcjonowania obiektu sportowego „Moje boisko ORLIK 2012” w Świnicach Warckich po przerwie w okresie zimowym, dzieci i młodzież z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Świnicach Warckich dla której pasją i sposobem na zdrowy tryb życia jest sport, zainaugurowała sezon sportowy 2016 na tymże obiekcie sportowym, rozgrywając turniej piłki nożnej. W turnieju wzięła udział grupa miłośników i miłośniczek piłki nożnej, spośród której zostały stworzone trzy drużyny piłkarskie, wśród nich jedna drużyna mieszana składająca się z dziewcząt i chłopców.

Dzieci i młodzież, z utęsknieniem zawsze oczekują na ten moment, aby porywalizować między sobą na boisku sportowym. Cieszy nas fakt oddolnego ich zaangażowania się w organizację turnieju. Zawody odbywały się w wesołej sportowej atmosferze i miały charakter zabawowy z nutką rywalizacji sportowej.

Po turnieju, drużyny zostały uhonorowane okolicznościowymi pamiątkami oraz napojami w postacie zdrowych soków owocowo-warzywnych. Organizatorem i fundatorem nagród był Gminny Ośrodek Kultury w Świnicach Warckich.

Kompleks sportowy „Moje boisko ORLIK 2012” w Świnicach Warckich, już siódmy rok służy swym zapleczem sportowym mieszkańcom naszej gminy. Administratorem Kompleksu sportowego jest Gminny Ośrodek Kultury w Świnicach Warckich. Z obiektu tego rok rocznie korzysta ok. 5000 -6000 osób.

W tym sezonie obiekt sportowy będzie czynny codziennie w następujących godzinach:

Od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00- 15.00 – zajęcia sportowe w ramach programów szkolnych prowadzonych przez nauczycieli Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Świnicach Warckich.

Od poniedziałku do niedzieli w godzinach: 15.00- 20.00 - czas ogólnodostępny na zajęcia sportowe i sportowo-rekreacyjne dla osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Jest również możliwość rezerwacji boiska u animatorów spotu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW NASZEJ GMINY

DO SPĘDZANIA WOLNEGO CZASU NA NSZYM OBIEKCIE!

ZACHĘCAMY RÓWNIEŻ, DO CZYNNEGO UDZIAŁU W PLANOWANYCH NA TEN ROK

WYDARZENIACH SPORTOWYCH !