Komunikat z XI Zawodów Strzeleckich Samorządów Powiatu Łęczyckiego Świnice Warckie’ 2016

W dniu 15 października 2016 roku odbyły się XI Zawody Strzeleckie Samorządów Powiatu Łęczyckiego na strzelnicy LOK w Świnicach Warckich.

Celem zawodów było wyłonienie wśród uczestników najlepszej drużyny samorządowej i najlepszego zawodniczki i zawodnika oraz integracja Samorządów.

Strzelano z karabinku sportowego SM-2, kal. 5,6mm.

W zawodach uczestniczyło 6 drużyn.

Wyniki:

1. W kategorii drużynowej:

I miejsce Drużyna Starostwa Powiatowego z Łęczycy – 215pkt.

II miejsce Drużyna Samorządowa z Uniejowa – 203pkt.

III miejsce Drużyna Samorządowa z Dąbia – 190pkt.

IV miejsce Drużyna Samorządowa ze Świnic Warckich – 189pkt.

V miejsce Drużyna Urzędu Miasta w Łęczycy – 188pkt.

VI miejsce Drużyna Sołectwa Władysławów – 164pkt.

2. W kategorii indywidualnej mężczyzn:

I miejsce Robert Chojnacki – 81pkt.

3. W kategorii indywidualnej kobiet:

I miejsce Sylwia Królasik  – 73pkt.

Zawodnicy otrzymali Puchary, Dyplomy oraz posiłek zapewnione przez organizatorów, bilety na basen ufundowane przez Samorząd Uniejowa  i gadżety ufundowane przez Stowarzyszenie Mamy Wielkie Serca w Stemplewie.

Patronat nad zawodami objęli: Starosta Powiatu Łęczyckiego i Wójt Gminy Świnice Warckie.

Organizatorzy: Starostwo Powiatowe w Łęczycy, Urząd Gminy Świnice Warckie i Klub LOK w Świnicach Warckich, Gminny Ośrodek Kultury w Świnicach Warckich dziękują wszystkim za udział i zapraszają za rok.

Tadeusz Bednarek