II Nocny Turniej Piłki Nożnej - Orlik Świnice Warckie 2016

W dniu 29 lipca 2016 na kompleksie sportowym Moje boisko Orlik 2012 w Świnicach Warckich odbył się II Nocny Turniej Piłki Nożnej. Celem tejże imprezy sportowej była aktywizacja działalności sportowej, integracja środowisk pasjonatów piłki nożnej, promocja zdrowego stylu życia wśród dorosłych oraz rekreacja i rozrywka.

Do turnieju zgłosiło się łącznie sześć drużyn piłkarskich: LKS Oldboj Świnice Warckie I, LKS Oldboj Świnice Warckie II, LKS Świnice Warckie Seniorzy, drużyna piłkarska z Konina – F BUTY, drużyna piłkarska - HURAGAN TEAM oraz drużyna piłkarska - THE NATURAT.

Rywalizacja sportowa odbywała się w dwóch grupach trzydrużynowych systemem każdy z każdym. Zwycięskie drużyny tychże grup walczyły ze sobą w finale o tytuł Mistrza Turnieju. Drużyny, które uplasowały się na drugim miejscu w swoich grupach, walczyły o trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej.

Ostateczne wyniki rozgrywek Turnieju przedstawiają się następująco:

Pierwsze miejsce i puchar Mistrza Turnieju ufundowany przez Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury -Tadeusza Bednarka, zdobyła drużyna LKS Świnice Warckie - Seniorzy

Drugie miejsce i puchar V-ce mistrza Turnieju ufundowany przez Prezesa Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Świnickiej - Andrzeja Karkowskiego, wywalczyła drużyna HURAGAN TEAM

Trzecie miejsce i puchar II V-ce mistrza Turnieju ufundowany przez Prezesa Ludowego Klubu Sportowego - Świnice Warckie - Edwarda Cymmera, wywalczyła drużyna z Konina - F BUTY.

Kolejne miejsca zajęły następujące drużyny:

LKS Oldboj II – IV miejsce

LKS Oldboj I – V miejsce

THE NATURAT – VI miejsce

Dodatkowo w czasie Turnieju zawodnicy prowadzili ze sobą rywalizację w kategoriach króla strzelców i najlepszego bramkarza . Tytuł króla strzelców Turnieju wywalczył Dominik Stasiak – LKS Świnice Warckie, zdobywając łącznie pięć goli. Tytuł najlepszego bramkarza przypadł Łukaszowi Wawrzyniakowi – HURAGAN TEAM.

Sędzią głównym Turnieju był Tomasz Garwicki.

Zwieńczeniem imprezy sportowej była wspólna biesiada przy grilu serwowanym przez firmę gastronomiczną Pani Agnieszki Majczak – MAŁY SMACZEK z Besiekier.

Organizatorem imprezy sportowej był Gminny Ośrodek Kultury w Świnicach Warckich we współpracy z Towarzystwem Przyjaciół Ziemi Świnickiej oraz LKS Świnice Warckie.

Wszystkim zawodnikom, kibicom za stworzenie pięknej atmosfery sportowej i dostarczenie prawdziwych emocji sportowych podczas Turnieju oraz osobom, które służyły swoją pomocą w przygotowaniu i sprawnym przeprowadzeniu Turnieju, organizatorzy składają na ich ręce serdeczne podziękowania.

Do zobaczenia za rok !

Roman Dobiecki