Feryjny Turniej Halowej Piłki Nożnej "Ferie2017"

Czas ferii zimowych dla uczniów to przede wszystkim czas odpoczynku od nauki szkolnej. Aby uatrakcyjnić ten czas, animatorzy sportu zorganizowali dla nich Halowy Turniej Piłki Nożnej. Zawody odbyły się w dniu 17 stycznia w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Świnicach Warckich.

Turniej miał charakter towarzyski. Głównym celem Turnieju było stworzenie dobrej zabawy i umożliwienie młodzieży czynnego wypoczynku. W turnieju wzięli udział chłopcy ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Wśród nich, co nas bardzo cieszy, była również jedna dziewczyna – miłośniczka piłki nożnej. Spośród wszystkich  uczestników, tych młodych i tych starszych stworzone zostały drużyny mieszane i w takich składach odbyła się rywalizacja sportowa.

Na koniec drużyny zostały uhonorowane dyplomami pamiątkowymi oraz nagrodami. Wręczenia dyplomów pamiątkowych oraz nagród dokonał Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Pan Tadeusz Bednarek. Organizatorem i fundatorem nagród był Gminny Ośrodek Kultury.

Roman Dobiecki